Haber

Gebze Belediyesi Ağustos Meclis Toplantısı Yapıldı

Gebze Belediyesi Ağustos ayı olağan meclis toplantısı Zinnur Büyükgöz başkanlığında gerçekleştirildi.

Kültür Merkezi’ndeki meclis salonunda gerçekleştirilen toplantı, bir önceki aya ait meclis karar özetlerinin oylanması ve kabul edilmesiyle başladı.

Toplantıda, Gebze Kültür Merkezi’nin Osmanyılmaz Mahallesi 5942 Ada 37 parselde zemin katında bulunan 70 metrekarelik arazinin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından zabıta faaliyetlerinin yürütülmesi için tahsisine ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonu raporu kabul edildi.

Belediyeye ait 1997 model 41 D 6056 plakalı damperli kamyonun Erzurum’un Şenkaya İlçe Belediyesi’ne bedelsiz olarak hibe edilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Ayrıca Sultanorhan Mahallesi 5638 Ada 5 Parsel 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği ve Duraklı Mahallesi 1/1000 Ölçekli İlave ve Revizyon Uygulama İmar Planı Değişikliği İmar Kurulu raporları oybirliğiyle kabul edilirken, tekliflerde yer alan diğer unsurlar oybirliğiyle kabul edildi. bölümü tartışmaya açılmıştır. kurullara başvurulur.

İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürü Gökçe Berçinli, “Sıfır Atık Projesi” hakkında sunum yaparak belediye meclisi üyelerine bilgi verdi.

Meclis üyelerinin gündemde olmayan sorularını da yanıtlayan Büyükgöz, alınan kararların hayırlı olmasını diledi.

Öte yandan Eylül meclis toplantısının 5 Eylül’de saat 15:00’te yapılması kararlaştırıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu