İş

Yeni nesil liderin başucu kitabı: Geleceğe Işık Tutan Liderler

ensonhaber.com

Kariyer yolculuğunun her aşamasındaki iş insanları ve iş hayatına atılacak gençler için bütüncül bir yaklaşımla hazırlanan kitap, liderlik kavramını deneyimler ve geleceğe dair öngörülerle birlikte ele alıyor. “Bugün geçmişte kaldı” mottosuyla yazılan kitap, iş dünyasının geleceğine ışık tutuyor.

Hızlı dönüştürme işlemi

Dijital Darwinizm’in bir gereği olarak şirketler inanılmaz hızlı bir dönüşüm sürecine girdiler. Bu dönüşümün şemalara kararlı ve enerjik bir şekilde çalışması gerekiyor. Bunun yolu, pazar bilgilerinin yaratıcılığı ve doğru okunmasıyla oluşturulacak güçlü müşteri ve sonuç odaklı yaklaşımlardan ve yeni nesil dönüşüm – irtibat liderleri ile işbirliklerinden geçmektedir.

Geleceğin teknoloji ve lider odaklı iş dünyasında ayakta kalmak isteyen her üst düzey yönetici ve kuruluş için pahalı bilgiler içeren kitap, “Dijital Darwinizm, sağduyu, güncellik, esneklik, değişim, ekip, sürdürülebilirlik” gibi konulara vurgu yapıyor. ve sosyal sorumluluk”.

Sayfa: 360

50 isim…

Kitapta röportaj yapılan 50 önde gelen iş insanı arasında Amazon Türkiye Ülke Müdürü Richard Marriott, Bilgili Holding İcra Konseyi Başkanı Serdar Bilgili, Henkel Kişisel Bakım Orta Doğu ve Afrika Lider Yardımcısı Hasan Alemdar, Google Cloud Ülke Müdürü Başkanı Güler, Mey Diageo Genel Müdürü Levent yer alıyor. Kömür, Temel Gayrimenkul CEO’su Cem Eriç ve Arzum Elektrikli Ev Aletleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı da hazır bulunuyor.

Kitap sayfası için iletişim:

[email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu